پلاسماکار 

سواری لذتبخش برای کودکان

بدون نیاز به برق و باتری

قابل استفاده در بیرون و داخل منزل

افزایش تحرک و هماهنگی حرکتی کودک

​​​​​​​ایمن و بدون نیاز به مراقبت دائم 

کاربردی، مفید و جذابپلاسماکار گزینه‌ها زیادی دراختیار بچه ها قرار میده که بسته به سنشون، میتونن مهارت‌های حرکتی‌شون رو ارتقا بدن، ماهیچه‌هاشون رو کمی ورزش بدن، یا یک بازی پرهیجان رو تجربه کنند.

انتخاب محبوب مادران حساس

در طراحی و تولید پلاسماکار نکات بسیاری در نظر گرفته شده، این وسیله از بهترین مواد اولیه با کیفیت تولید شده، لبه‌های کاملا پرداخت شده که مشکلی برای دست‌های لطیف بچه‌ها درست نکنه، یک صندلی بزرگ که بچه‌ها خیلی راحت روش میشینند و اونقدر بزرگ هست که بتونن با دوستهاشون همزمان از سواری لذت ببرند. چرخهای ژله‌ای دوست با کفپوش خانه و بی صدا در همه‌جا به همراه چرخهای چراغدار LED برای امنیت کودکان در شب.


تحرک کافی، لازمه سلامت در تمام سنین
همینطور که بچه‌هامون رشد می‌کنند، از قل خوردن و کشوندن خودشون روی زمین، بلند شدن روی دستها و بعد چهار دست و پا راه رفتن شروع میکنند و بالاخره راه رفتن و دویدن با اطمینان رو یاد میگیرند.

پرفروش در پنج قاره، با طراحی بی‌نظیر
پلاسماکار به لطف طراحی خوب و کیفیت بالا در همه دنیا مورد استقبال زیادی قرار گرفته و در کشورهای زیادی جزو محصولات پرفروش و محبوب خانواده‌هاست.  

اوقات خوش برای همه خانواده
بازی کردن  با بچه‌ها هم به رشد مهارت‌هاشون کمک میکنه و هم اوقات خوشی براتون درست میکنه. پلاسماکار برای بزرگترها هم قابل استفاده است.

سفارش پلاسماکار

همین حالا پلاسماکار خودتون رو سفارش بدید. 

سفارش پلاسماکار

متنوع برای همه سلیقه‌ها
پلاسما کار در رنگ‌های مختلف و برای سلیقه‌های مختلف تولید شده. رنگی که دوست دارید رو انتخاب کنید.  

سفارش پلاسماکار
سبد خرید